+38 093 75 50 903

RU

EN

Авіаційна Англійська!

Авіаційна Англійська!

Розпочинаємо набір в групи для вивчення Авіаційної англійської мови!

Курс Авіаційної англійської мови це інтенсивний курс , який включає в себе 125 годин теоретичних занять з General English, Aviation English та Aviation Phraseology. Цей курс підготовлює для здачі на рівень ICAO та покращує загальний рівень авіаційної англійської для подальшого навчання та польотів за кордоном . Якщо у вас є бажання покращити свій рівень чи продовжити навчання за кордоном для отримання EASA ліцензій (https://atpl.com.ua) тоді вам до нас.

Заняття включають в себе : покращення загального рівня англійської , Вивчення Авіаційної англійської ,прослуховування та розбір реальних ситуацій в польоті і реальних переговорів між пілотами та диспетчерами .При розробці цього курсу ми врахували всі особливості роботи пілотів і створили інтерактивний формат навчання : вивчення вузькопрофесійної лексики та фразеології радіообміну, практика в умовах штучно створених нестандартних ситуацій.

Авіаційна англійська для пілотів – це максимум практики з зануренням в професійну атмосферу. Всі заняття базуються на даному рівні знань студента. Перед початком занять викладач проведе тестування та визначить рівень студента.

Групи по 6-8 людей.

3 години в день протягом 2-ох місяців.

Ціна 16000 грн.

Заповніть форму і ми зв’яжемось
з Вами найближчим часом

і ми зв’яжемося Вами в найближчий час