+38 093 75 50 903

RU

EN

Конвертація ICAO ліцензії в EASA

Конвертація ICAO ATPL в EASA ATPL
Конвертація ICAO PPL в EASA PPL
Конвертація ICAO CPL в EASA CPL

Конвертація ICAO ATPL в EASA ATPL

Тривалість: 6-12 місяців. Місце проведення: навчальний центр в Києві.

,
Етап 1: Збір всіх необхідних документів для відправлення в Austro Control для надання доступу до здачі екзаменів. Також одночасно відправляємо документи для отримання радіоліцензії (ціна 76 євро).

Етап 2: Здача 13-ох теоретичних екзаменів в Києві. Після отримання дозволу від Austro Control , можна приступити до здачі теоретичних екзаменів. Їх потрібно здати за 6 сесій. Кожна сесія триває 3 дні і відбувається кожного місяця. Дата від першої сесії до останньої не повинна перевищити 18 місяців (в поріод карантину продовжено до 24 місяців) . Тобто якщо ви прийшли на першу сесію, у вас є 18-24 місяців для того щоб здати всі екзамени. Місце проведення: наш сертифікований екзаменаційний клас в Києві.

Етап 3: Медична комісія EASA. Проходження медичної комісії згідно правил EASA. Для ліцензії CPL чи ATPL Вам необхідно отримати медичний сертифікат 1-ого класу. Ми організуємо для Вас цю процедуру і допоможемо зібрати всі необхідні довідки. (приблизна ціна 300 євро). Місце проведення: Сертифіковані медичні центри (Європа, Туреччина, ОАЕ).

Етап 4: Здача англійської мови на рівень. Здачу на рівень EASA можна провести онлайн через ресурс https://ilpt.net (ціна 159 євро).

Етап 5: Тренажерна перевірка – ATPL Skill Test. Цю перевірку (ATPL Skill Test) повинен провести EASA екзаменатор. Є два шляхи проведення перевірки: 1) Під час проходження планового LPC/OPC , лише в тому випадку якщо у вас є діючий екзаменатор EASA в компанії 2) Замовити тренажерну сесію з EASA екзаменатором (приблизна ціна 1200-1500 євро).

Етап 6: Отримання ліцензії EASA. Ми потурбувались про це! Після завершення всіх етапів ми зберемо для Вас весь необхідний пакет документів для видачі ліцензії пілота EASA. Ваша ліцензія буде доставлена до нас в офіс протягом двох тижнів.

Конвертація ICAO СPL в EASA CPL (ATPL Frozen)

Тривалість: 6-12 місяців. Місце проведення: навчальний центр в Києві.


Етап 1: Збір всіх необхідних документів для відправлення в Austro Control для надання доступу до здачі екзаменів.

Етап 2: Пройти теоретичний курс (650 годин) в нашому начальному центрі в м.Київ

Етап 3: Після отримання дозволу від Austro Control , можна приступити до здачі теоретичних екзаменів. Їх потрібно здати за 6 сесій. Кожна сесія триває 3 дні і відбувається кожного місяця. Дата від першої сесії до останньої не повинна перевищити 18 місяців (в поріод карантину продовжено до 24 місяців) . Тобто якщо ви прийшли на першу сесію, у вас є 18-24 місяців для того щоб здати всі екзамени. Місце проведення: наш сертифікований екзаменаційний клас в Києві.

Етап 4 :Пройти льотну практику (польоти за приладами ) мінімум 16 годин , на нашому аеродромі в Іспанії.

Етап 5: Після пройдення всіх попередніх етапів , ми збираємо ваші документи та подаємо в Austro Contol та протягом 14 днів ви отримуєте EASA ATPL Frozen , що надає вам можливість влаштуватись в Авіакомпанію.

Конвертація PPL ICAO в PPL EASA. (якщо у вас загальний наліт більше 100 годин)

Тривалість 1 місяць. Місце проведення: навчальний ценр в Києві.


Етап 1:Для цього потрібно здати два екзамена (Air Law, Human Performance) в нашому навчальному центрі в м.Київ за один день

Етап 2:. Також необіхдно отримати медичний сертифікат CLASS – 2 EASA , його можна отримати як в Києві так і в Європі.

Етап 3; Після успішної здачі потрібно пройти практичну класифікаційну перевірку на літаку з EASA екзаменатором. Це можна зробити як в Європі так і в Києві. Наша школа організовує трансфер EASA екзаменатора в Україну для надання сертифікаційних перевірок для курсантів.

Етап 4:Коли всі етапи пройдені , ми подаємо всі документи Austro Control , та очікуємо до 14 днів на готову ліцензію EASA

Початок наступного курсу (групи) - 1 грудня 2021

Тривалість - від 1 місяця до 18/24* (* в період карантину)

Де відбувається навчання - Київ

Ціна: від 2900 євро

Встигни записатися на наступний курс – всього 15 місць

Записатися

Заповніть форму і ми зв’яжемось
з Вами найближчим часом

і ми зв’яжемося Вами в найближчий час

Заповніть форму і ми зв’яжемось
з Вами найближчим часом

і ми зв’яжемося Вами в найближчий час