+38 093 75 50 903

RU

EN

Програма підготовки комерційного пілота

Навчання “від “0” до ATPL(f)”

Програма навчання “від 0” до ATPL (f) “розрахована на тих, хто не має попереднього авіаційного досвіду. У процесі навчання ви пройдете всі етапи становлення професійного пілота – від рівня пілота -любителя до рівень пілота комерційної авіації. Абревіатура ATPL (f) або ATPL (заморожена) означає, що після закінчення програми ви отримуєте Європейський сертифікат комерційного пілота CPL (A) з правом керувати багатомоторним літаком згідно з правилами приладового польоту (рейтинг ME IR), а також сертифікат про закінчення теоретичної підготовки на рівні пілота авіакомпанії (сертифікат теорії ATPL). Це дозволить вам додатково отримати європейський сертифікат пілота ATPL (A) без проходження додаткової теоретичної підготовки!

Етап 1: Початкова підготовка

Тривалість: 2 місяца. Місце проведення: навчальний клас в Києві

Під час цього етапу навчання ви пройдете 100-годинну теоретичну підготовку в нашому класі в Києві, а також 45 годин льотної підготовки на однодвигунного літака. Вам необхідно буде здати 9 теоретичних іспитів, а також пройти льотну перевірку з екзаменатором. Після цього ви станете щасливим власником свідоцтва приватного пілота – PPL(A)

Етап 2: Теоретична підготовка ATPL

Тривалість: 5-6 месяців. Місце проведення: клас в м. Київ.

Перед продовженням навчання на комерційного пілота необхідно пройти теоретичний курс і скласти необхідні теоретичні іспити. Цей курс підготовки включає в себе 650 годин вивчення 14 спеціальних дисциплін з подальшою здачею 14 іспитів під контролем європейської адміністрації цивільної авіації, які також проводяться в нашому класі в Києві. Вивчення 14 дисциплін проводиться в очно-дистанційній формі, Вам не потрібно знаходиться в класі всі 650 годин.

Етап 3: Тренувальні польоти в якості командира повітряного судна (КПС)

Тривалість: 2-3 місяці. Місце проведення: Аэродроми України і Європи.

Цей етап підготовки проводиться для покращення навичок пілотування, виконання самостійних польотів і нальоту необхідних годин для подальшого навчання. З метою розширення географії польотів і отримання міжнародного досвіду ми організуємо такі польоти як в Україні так і в Європі на наших аеродромах . Під часу даного етапу ви виконати 80 годин польотів якості КПС (Командира повітряного судна).

Етап 4 . Польоти за приладами

Тривалість: 2 місяці. Місце проведення: Іспанія

Кожен професійний пілот повинен вміти керувати літаком, орієнтуючись тільки на прилади, Під час даного етапу підготовки ми навчимо вас цього. Навчання, 61 годину, включає в себе виконання польотів на одно двигунних (50 годин) і двохдвигунних (11 годин) літаках під будь-якими погодними умовами. Польоти будуть виконуватись в повітряному просторі Іспанії з посадками та заходами в міжнародних аеропортах.

Етап 5: Підготовка пілота комерційної авіації

Тривалість: 2-4 тижні. Місце : ІспанІя

Після завершення навчання польотів за приладами, ми підготовимо вас до рівня комерційного пілота. Ви будете виконувати польоти з кваліфікованим інструктором 15 годин – 10 годин на однодвигунному літаку і 5 на двухдвигунному. ПІсля завершення данного этапу ми назначимо вам льотну перевірку з экзаменатором, після успішного здачі якої Ви станете щасливим власником європейської ліцензії комерційоного пілота – EASA CPL(A)

Етап 6: Підготовка на тип повітряного судна Airbus A320 або Boeing 737NG (опціонально, не входить в ціну)

Підготовка на один із найпопулярніших типів ПС серед сучасних авіакомпаній. Програма підготовки включає найінноваційніших методів навчання, проводиться діючими пілотами-інструкторами авіакомпаній з використанням найсучасніших тренажерів. Навчання триває 1,5-2 місяці

Початок наступного курсу (групи) - 25 листопада 2021

Тривалість - 18 місяців

Де відбувається навчання - Україна, Іспанія

Ціна: 54 000 евро

Встигни записатися на наступний курс – всього 15 місць

Записатися

Заповніть форму і ми зв’яжемось
з Вами найближчим часом

і ми зв’яжемося Вами в найближчий час

Заповніть форму і ми зв’яжемось
з Вами найближчим часом

і ми зв’яжемося Вами в найближчий час